Bereikbaarheid Noordzee rond NAVO-top 2025

De NAVO-top op 24 en 25 juni 2025 in het World Forum in Den Haag heeft gevolgen voor wegen, openbaar vervoer, vliegverkeer en scheepvaart. Dit komt omdat er veel beveiligingsmaatregelen nodig zijn. |Voor het scheepvaartverkeer op de Noordzee zijn specifieke maatregelen van toepassing.

Van vrijdag 20 juni tot en met woensdag 25 juni is de haven van Scheveningen alleen bereikbaar via een vaste route (corridor). Schepen hebben hiervoor toestemming nodig van de havenmeester van Scheveningen.

De haven van Rotterdam blijft rond de NAVO-top bereikbaar voor scheepvaart. De maatregelen rondom de NAVO-top hebben geen gevolgen voor de internationale scheepvaartroutes van of naar Rotterdam.

Stranden bereikbaar

Stranden blijven bereikbaar. Zwemmen, surfen en suppen mag tot maximaal 500 meter vanaf het strand. Drijft u verder af? Dan pikt de kustwacht u op en begeleidt u terug naar een veilige plek.